Váš osvědčený dodavatel spolehlivých mikroskopů od r. 1993!

ARSENAL s. r. o.

Korespondenční adresa:
Na Strži 1194/59
140 00 Praha 4
Tel.: +420 720 518 657
mikroskopy@arsenal.cz

Hledáte inspiraci do hodin biologie? Praktické řešené úlohy pro mikroskop najdete na www.resene-ulohy-pro-mikroskop.cz!

Školní mikroskopy se SLEVOU

Nakupujete rádi ve slevách? Dostáváte rádi dárky zdarma?

Máme pro Vás připravené  ŠKOLNÍ MIKROSKOPY V AKCI! 

 

 

Potřebujete poradit, vysvětlit či pomoci s výběrem školního mikroskopu? Můžete využít připravený formulář Blesková poptávka mikroskopů, který Vám pomůže formulovat Vaše požadavky na přístroje, na základě kterých Vám obratem zašleme nabídku nejvhodnějších mikroskopů.

Blesková poptávka školních mikroskopů

Školní mikrokoskopy pro školy výhodně!

Mikroskop šitý na míru

Společnost Arsenal klade velký důraz na zcela individuální přístup k zákazníkovi. Vaše přání a požadavky nebereme na lehkou váhu a vždy se snažíme najít řešení šité přímo na míru. 

ZDARMA návrh mikroskopů či speciálních sestav

Podle Vašeho zadání Vám ZDARMA vypracujeme návrh na nejvhodnější přístroj a budeme ho upravovat do té doby, dokud s ním nebudete zcela spokojeni a než perfektně vyhoví Vašim potřebám, přáním a požadavkům.

Výhodný poměr cena/výkon

Školní mikroskopy pro Vás vybíráme tak, aby vyhověly nejen Vašim požadavkům na kvalitu, bezpečnost a pohodlnou manipulaci, ale zejména aby pro Vás byly cenově dostupné.

Perfektní předprodejní i poprodejní servis

Vždy dobře naladěný a všem řešením otevřený profesionální tým se o Vás postará jak při výběru nejvhodnějšího modelu, tak při nezbytném servisu Vašich přístrojů. Zkonzultovat s námi můžete veškeré otázky ohledně parametrů přístrojů, péče o mikroskop, vhodného příslušenství, následného servisu, apod.

ZDARMA možnost vyzkoušení či zapůjčení zvoleného přístroje

Abyste nekupovali zajíce v pytli, je vhodné si přijít vybraný mikroskop vyzkoušet. Pokud se nemůžete dostav Vy k nám, přijedeme Vám mikroskop předvést my. Mikroskop Vám můžeme i zapůjčit, abyste si v klidu vyzkoušeli všechny jeho funkce a případně doladili Vaše požadavky. Vyzkoušení a zapůjčení mikroskopu je zdarma, doprava je účtována podle platného ceníku.

Dárek k mikroskopu

Ke každému mikroskopu dostáváte  ZDARMA antistatickou utěrku na čištění optiky a protiprachový kryt, který ochrání Váš mikroskop před nečistotami. Podle výše objednávky jsme schopni Vám vyjít vstříc a nabídnout dopravu ZDARMA nebo přidat jiný DÁREK např. podložní, krycí sklíčka nebo hotové mikroskopické preparáty.

Záruka až 5 let

Na všechny mikroskopy standardně poskytujeme záruku 2 roky. Prodlouženou, až 5-ti letou záruku, můžete získat v rámci speciálních servisních programů, které Vám přinesou nejen již zmíněnou 5-letou záruku, ale také, díky správné péči o Vaše přístroje, i dlouhodobě trvající kvalitní obraz, prodloužení životnosti Vašich přístrojů a snížení nákladů na opravy a náhradní díly. Veškeré informace Vám rádi poskytneme na e-mailu mikroskopy@arsenal.cz nebo na tel. 602 340 150.

Instalace přístrojů, zaškolení obsluhy a vydání Protokolu o zaškolení ZDARMA

V případě, že si přejete mikroskopy nainstalovat a zaškolit obsluhu, jsme připraveni Vám přístroje dovézt a vydat Protokol o zaškolení ZDARMA v rámci dopravy.